O Firmie

Firma BluxCosmetics Sp. z o.o. rozwija się na rynku od 1992 roku, początkowo jako firma handlowa z branży chemii samochodowej, obecnie jako duży producent kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej i samochodowej. W 1998 roku po zakupieniu w Trzcianie koło Rzeszowa fabryki chemii gospodarczej firma BluxCosmetics rozpoczęła i rozwija do dziś z dużym sukcesem produkcję kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej i samochodwej.

Na rynku polskim do klientów BluxCosmetics należą największe sieci zklepów wielkopowierzchniowych jak np. Auchan, Carrefour, E. Leclerc, Netto, Ela, Rossmann. Wyroby firmy sprzedawane są pod markami Blux, Bilo, Dzień w Dzień, naturaphy, Auto Lider i markami własnymi dystrybutorów. Asortyment produkowanych wyrobów przekracza 150. Ponad połowę całej produkcji BluxCosmetics eksportuje na rynki Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Iralandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Belgii, Węgier, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Rosji, Maroka, Bośni i Hercegowiny, Rumunii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Mołdawii, Litwy, Łotwy, Estonii, Cypru, Kuwejtu, UAE, Armenii

Nasza misja to zdobycie i utrzymanie stałego i ciągle poszerzanego grona zadowolonych klientów, przynoszących zysk Spółce i utrzymanie stabilnej pozycji rynkowej jako duży, profesjonalny i wiarygodny producent kosmetyków popularnych na rynku światowym ze szczególnym uwzględnieniem rynku Unii Europejskiej.

Nasze marki

bluxblux
logo naturaphylogo naturaphy
bilobilo
auto-liderauto-lider

Nasz zespół